דלג על המודעה

הוארך מעצרו של אסי אבוטבול

בית המשפט האריך בפעם הרביעית את מעצרו של אסי אבוטבול בחשד למעורבות ברצח עו"ד יורם חכם; אבוטבול מכחיש כל קשר לפרשה

למרות שהוגש נגדו כתב אישום בגין רצח משה הדס, חטיפה ופציעה של אבי ימין וניסיון לרצח, מוחזק אבוטבול בתנאי מעצר, שכן מתנהל נגדו תיק נוסף בחשד למעורבות ברצח עו”ד יורם חכם.

ביום שני השבוע, הובא אבוטבול, בפעם הרביעית לבית המשפט להארכת מעצר בתיק זה. פרקליטו של אבוטבול, עו”ד מנשה סלטון, טען בדיון על הארכת מעצרו, כי מדובר בפרשה בהחלה בשנת 2008 וכי המשטרה ערכה האזנות לשיחותיו של אבוטבול. עו”ד סלטון הוסיף, כי ממה שהוא הבין השיחות נתונות לפרשנויות, אבל בפירוש לא עלה שמו של עו”ד חכם. עוד טען עו”ד סלטון, כי “אם יש ראיות כאלה ואחרות שהחשוד לא נותן מענה, לא צריך להעניש אותו, אלא לראות האם יש משהו שקושר אותו בצורה עקיפה או ישירה לאירוע הזה נגד עו”ד חכם”.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בשבעה ימים, אולם שופטת בית משפט השלום בראשון לציון, איטה נחמן, לא נענתה לבקשה והאריכה את מעצרו של אבוטבול ביומיים בלבד.

השופטת נחמן ציינה בהחלטתה, כי לאחר שעיינה בחומר החקירה ושמעה את טיעוני הצדדים, נראה כי ישנה התקדמות בחקירה. בהמשך קבעה, כי  “בנסיבות אלה נראה כי ניתן לסיים את הפעולות המשבשות במספר ימים קצר מהמבוקש”.

השופטת נחמן אף ביקשה את תשומת לב השב”ס והמשטרה בדבר הצורך בהכנסת מוצרי חשמל על מנת שאבוטבול יכין את ארוחותיו, כפי שהיה קודם לכן וכן לאפשר לו לבצע שיחות טלפון מבוקרות עם בני משפחתו.

אסי אבוטבול. צילום ארכיון נתניה און ליין - ksn

אסי אבוטבול. צילום ארכיון נתניה און ליין – ksn

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

טארקבקים/פינגבאקים

  1. פרשת רצח יורם חכם: שוחררה עורכת הדין שנחקרה | נתניה | נתניה און ליין | KSN - […] יולי 2015: הוארך מעצר אסי אבוטבול […]

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים