דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

ההשקעה הטובה בילדי נתניה

ההשקעה הטובה בילדי נתניה

ההשקעה הטובה הם ילדי נתניה. צילום רן אליהו

בן רימון ואשתו, שילה, הגיעו במיוחד לישראל-לנתניה, לחגוג את בני המצווה של 25 מילדי העיר שהגיעו למצוות. החגיגה כללה יום טיול מפנק לעיר הבירה – ירושלים, הנחת תפילין בכותל, צביעת פמוטים ותרומתם לניצולי שואה, ביקור בגן החיות התנ”כי ושלל פינוקים. ביום למחרת, התקיימה חגיגת בני המצווה הגדולה באולם עם כל בני משפחות הילדים. סכום תרומתו של בן רימון עבור ילדי בני המצווה הסתכם בכ-100 אלף שקלים. בן רימון התרגש מהמעמד בכותל וציין בפני יו”ר קרן נתניה, שמוליק צבע, כי הוא מתחייב להמשיך ולתרום עבור ילדי העיר גם עשר השנים הבאות.

ילדים ונערים קרובים מאוד ללבו של בן רימון, ובמיוחד סניף צופי ים נתניה שגם אליו תרם כ-200 אלף שקלים. הוא הגיע למשט שנערך במסגרת פעילותם ובסיומו העניק לילדים גביעים והעניק להם ציוד חדש הכולל סירות, חליפות, מכשירי קשר וציוד נוסף לפעילותם. בן רימון ציין כי עבורו זוהי סגירת מעגל לאחר שהוא בעצמו כילד היה בצופי ים.

מסיבת בני המצווה עבור 25 ילדי העיר התקיימה באולם הכנסים באצטדיון העיר נתניה לזכרה של דבורה בת שרה ז”ל- ניצולת שואה מארה”ב שמעולם לא חגגה בת מצווה. במסיבת בני המצווה השתתפו גם בני משפחתה של שרה ז”ל ובנה סיימון ג’ייקוב. בן רימון הנרגש ציין, “אני עושה עסקים בכל העולם. העסקה הטובה ביותר שלי היא כאן, עבור ילדי נתניה”.

רוברט בן רימון נולד בישראל ובבגרותו נסע עם דולרים ספורים לארה”ב. כיום הוא גר עם משפחתו בניו ג’רסי ומעצב חנויות יוקרה בארה”ב בהם חנויות של ראלף לורן, גאפ ועוד. את אהבתו הגדולה לעיר נתניה גילה לאור מפגשו עם ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, לפני מספר שנים, ומאז הוא תומך ותורם רבות לעיר. “יש לי פינה חמה בלב לנתניה” מסר.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.