דלג על המודעה

האם יוגש כתב אישום או שהתיק יקבר בערימות?

פרקליטו של קשיש שהותקף טוען: תיק האלימות כנגד מרשי נקבר בערימות; המשטרה: בימים אלה התיק נבחן – בקרוב החלטה

האם יוגש כתב אישום או שהתיק יקבר בערימות?

מייצג עו"ד אשר אדרי

קטטה שארעה בין שני שכנים על רקע ויכוח שנסב סביב גזם עצים, מטרידה רבות את עו”ד אשר אדרי, פרקליטו של אחד המעורבים בפרשה – גבר כבן 60 – שלטענתו הותקף והוכה במשך דקות ארוכות. מעוצמת המכות אף אושפז האיש בבית חולים, נגרמו לו שברים בארבע צלעות וכן נזקק לכסא גלגלים במשך מספר שבועות. יש לציין, כי השכן השני הגיש אף הוא תלונה במשטרה בו טען כי הוא זה שהותקף.

המשטרה אכן חקרה את הפרשה ואת התלונות והגישה את מסקנותיה והמלצותיה להמשך טיפולה של מחלקת התביעות של המשטרה. אולם, כך טוען עו”ד אדרי, מערך התביעות של המשטרה, משום מה, מתמהמה בטיפול בתיק ועדיין לא הגיע להחלטה האם להגיש כתב אישום או לא.

בפנייתו לראש שלוחת תביעות שרון, דרש עו”ד אדרי לזרז המהלכים. לנתניה און ליין מסר, כי “חרף העובדה שחלפו כבר למעלה מחודשיים ממועד האירוע החמור, רשויות האכיפה טרם מצאו לנכון להשלים את הטיפול בתיק זה. מדובר בעניין מטריד, לשון המעטה. כולי תקווה כי חרף העומס המוטל על רשויות האכיפה, העניין יזכה לטיפול בהקדם ויפה שעה אחת קודם”.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה, כי “עם סיום חקירת האירוע הועבר תיק החקירה לבחינה ועיון של יחידת התביעות המשטרתית. בימים אלה התיק נבחן ובקרוב תתקבל ההחלטה באם להגיש כתב אישום כנגד החשוד”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים