דלג על המודעה

גידל שתילי קנאביס ונדון למאסר על תנאי

צעיר מנתניה נדון ל-18 חודשי מאסר על תנאי, לאחר שהורשע באחזקה וגידול של 16 שתילי קנאביס במשקל של למעלה מקילו; בית המשפט קיבל את הסדר הטיעון והתחשב במצבו הרפואי

גידל שתילי קנאביס ונדון למאסר על תנאי

מייצג עו"ד ג'קי סגרון

צעיר מנתניה נדון השבוע ל-18 חודשי מאסר על תנאי בגין אחזקה וגידול של סמים. מכתב האישום עולה, כי במספר מקרים גידל הסמים שתילי קנאביס. במקרה אחד גידל 16 שתילים במשקל כולל של למעלה מקילוגרם. במקרה אחר גידל חמישה שתילים ומקרה נוסף החזיק הנאשם ברשותו מעל ל-100 גרם נטו סם מסוג קנאביס.

בעקבות הסדר טיעון בין פרקליטו של הנאשם, עו”ד ג’קי סגרון לתביעה, החליטה התביעה לאמץ את המלצת שירות המבחן להטיל על הנאשם 150 שעות לציבור, קנס כספי ומאסר על תנאי.

בעקבות הסדר הטיעון הודה הנאשם במיוחס לו ולקח אחריות על מעשיו. פרקליטו של הנאשם, עו”ד ג’קי סגרון, טען, כי הנאשם השתמש בסמים עקב מצבו הרפואי וכי הסמים משמשים אותו: “הנאשם למעשה רואה בקנאביס את התקופה שלו, וכיום מטופל. עד שהגיע לקנאביס היה מטופל בשלל תקופות, אותם תרופות לא הועילו, כיום הנאשם מצליח לשמור על איזון בכאב, כך הוא נמנע מביצוע עבירות פליליות, שאלו העבירות האחרונות שהסתבך בהן”.

הנאשם הביע צער על מעשיו ותיאר מצב רפואי קשה, בו נאלץ להשתמש בכדורים רבים שלא הועילו לו.

שופט בית משפט השלום בנתניה, עמית פרייז, קיבל את הסדר הטיעון שנעשה בין הצדדים, ובנוסף על מאסר על תנאי, גזר על הנאשם 150 שעות לציבור וקנס בסך 1000 שקל.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים