דלג על המודעה

בנתניה ממשיכים למחזר פסולת

נתניה מיישמת מגוון פעילויות לייעול בצריכת משאבים, צמצום כמויות הפסולת והגדלת המחזור; בקמפיין חדש נפגוש את דדי החתול מגיע למטבח הביתי

בנתניה ממשיכים למחזר פסולת

פח מיחזור כתום. צילום באדיבות תאגיד תמיר

הפחים הכתומים קיימים בעיר נתניה מזה שלוש שנים ומשרתים 55,000 משקי בית בהפרדת פסולת האריזות הביתית. מאז פריסת הפחים ועד היום נערכות בעיר נתניה פעילויות הסברה חווייתיות ומהנות לכלל קהלי היעד החל מגני הילדים עבור דרך ילדי בתי הספר היסודי, בני הנוער, הגיל השלישי ועוד.

במהלך החודש, העלה תאגיד “תמיר” קמפיין ארצי עם דדי החתול הג’ינג’י שעולה הביתה. בהמשך לפרסומות הקודמות בהם פגשנו את דדי החתול בעמדת המיחזור של הבניין עומד ומשגיח על הפרדה נכונה של פסולת אריזות לפח המתאים, בפרסומת החדשה נוכל לפגוש את דדי החתול עולה מעמדת הפחים של הבניין ומגיע למטבח הביתי, המקום שבו כל אחד ואחת מאתנו מפרידים על בסיס יומיומי את הפסולת שלנו. דדי ובני הבית אותם הוא מבקר יראו לנו היכן ניתן למקם את עמדת המחזור הביתית ולבצע את הפרדת האריזות כבר בבית בקלות ובנוחות.

נתניה כידוע, הינה עיר ירוקה מבטיחה ומקיימת, המיישמת מגוון פעילויות לייעול בצריכת משאבים, צמצום כמויות הפסולת והגדלת המחזור.

במסגרת זו מקדמת עיריית נתניה תכניות להפחתת פסולת המשונעת להטמנה ומחזור הפסולות השונות, לרבות פסולת אריזות, המהווה נתח משמעותי מהיקף הפסולת הביתית. הטמנת פסולת יוצרת מגוון מפגעים סביבתיים החל מזיהום אוויר וכן זיהום קרקע ומי תהום ומדינת ישראל שמה לעצמה ליעד להפחתת הפסולת המיועדת להטמנה ולהגדלת אחוזי המחזור.

כמו כן, פרסה עיריית נתניה עד היום מכלי מחזור כתומים בכל בתי האב בעיר, במרכזי מחזור ובמבני ציבור וכן השקיעה בתכניות חינוכיות, אירועים לציבור הרחב ופעילויות הסברה לכל המגזרים במטרה להפחית בפסולת האריזות ולהגדיל את שיעור המחזור בעיר.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים