דלג על המודעה

בית לשירה למקהלות מורן יוקם בעמק חפר

בית לשירה למקהלות מורן יוקם בעמק חפר

מקהלת מורן, צילום מתוך האתר הרשמי

נחתם הסכם להקמת בית לשירהראשון מסוגו למקהלות מורן ולתושבי מועצת אזורית עמק חפר. ההסכם נחתם, כך נמסר, בין ראש המועצה האזורית רני אידן, המנהלת המוסיקלית והמנצחת של מקהלת מורן, נעמי פארן ונציגי התורמים. הקמתו של הבית לשירה מתאפשרת הודות לתרומה בגובה של 7.8 מיליון דולר, של גורם המבקש להישאר בעילום שם.

ממועצת עמק חפר נמסר, כי הבית לשירה, שיוקם במתחם קריית החינוך בן גוריון, יהווה מרכז ווקאלי אזורי, ארצי ובינלאומי אשר יעודד ויפרה את אזור עמק חפר כמוקד תרבותי ותיירותי וכמנוף לפיתוח האזור. המבנה ישמש כבית הפיזי האומנותי והרוחני של מקהלות מורן, בשיתוף ושילוב עם כל מקהלות ומוסדות עמק חפר ותושביו“.

עלפי התכנית יכלול הבית לשירהאולפן הקלטות, ספריה מקצועית, מוזיאון שירה, מרכז ייחודי, ארצי ובינלאומי לפסטיבלים ווקאלים, לאירוח מקהלות מהעולם ולכיתות אמן בינלאומית. כמו כן, כך עלפי התכניות, ישמש המבנה כמרכז למפגשי יוצרים, כתיבת לחנים ועיבודים מקוריים, לקידום מקהלות, להכשרת זמרים, סולנים ומנצחים לכל תחומי השירה: העממית, האמנותית והאופראית.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

טארקבקים/פינגבאקים

  1. על השקעה חסרה/ נתניה מתרגזת | נתניה | נתניה און ליין | KSN - […] בית בינלאומי לשירה יוקם בעמק חפר עבור מקהלת מורן […]

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.