דלג על המודעה

בית המשפט הרשיע את אליהו ארז

הפרקליטות ופרקליטו של אריהו ארז הציגו הבוקר את הסדר הטיעון אשר ישלח את ארז לארבע שנות מאסר בפועל; בית המשפט הרשיע את ארז בקבלת דבר במרמה וזיוף

בית המשפט הרשיע את אליהו ארז

"הרוכש אליהו". צילום וידאו: טוהר חלפון - נתניה און ליין

שופט בית משפט השלום בנתניה, ארז נוריאלי, הרשיע ביום חמישי השבוע את אליהו ארז בן 71 בקבלת דבר במרמה, זיוף, שימוש במסמך מזוייף בכוונה לקבל דבר וניסיון לקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות. כזכור ארז התחזה לאישה עסקים וניסה לרכוש את קבוצת מכבי נתניה.

עו”ד עינב וינוגרד מהתביעה, טענה בדיון, כי “הגענו להסדר לפיו כתב האישום יתוקן, הנאשם יודע, יורשע והצדדים יעתרו במשותף לעונש מוסכם של ארבע שנות מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו של הנאשם”. ארז נמצא במעצר מאז מעצר ב-17.5.16.  בנוסף הסכימו הצדדים לקנת סמלי בסך 5000 שקלים וכן פיצוי למתלוננים, שכל צד יעתור באופן חופשי לעניין זה.

במסגרת הסדר הטיעון תוקן כתב האישום בו הודה ארז בעבירות בהן הורשע. לבית המשפט מסר ארז: “לקחתי הכל על עצמי ולוקח אחריות על הדברים, הסכמתי גם לנושא של העונש כדי לסיים את הנושא הזה”.

ארז הוסיף בדבריו לבית המשפט: “אני מכיר את האישומים שבית המשפט מקריא לי ומודה בעובדות, גם לגבי העובדות שקשורות למכבי נתניה, נכון שניהלנו משא ומתן אני מודה בעובדות”.

הדיון לשמיעת הטיעונים לעונש יתקיים ביום חמישי הבא.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים