דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

בית הדין אסר על האישה להינשא למאהבה

בית הדין הרבני בנתניה קבע , כי תושבת האזור לא תוכל להינשא למאהב - למרות שנולד להם ילד

בית הדין הרבני בנתניה קבע , כי תושבת האזור לא תוכל להינשא למאהב – למרות שנולד להם ילד

הפרשה החלה לפני כשלוש שנים – לאחר שבעלה של האישה הגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני בנתניה. בתביעה טען, כי אישתו בגדה בו עם גבר אחר. האישה הכחישה שהגבר המדובר היה המאהב שלה, בית הדין לא השתכנע מטיעוני הגבר ובני הזוג התגרשו לאחר מספר חודשים.

זמן מה לאחר הגירושים ביקשה האישה להינשא לאותו גבר. האישה טענה, כי הקשר ביניהם החל בידידות אפלטונית שהעמיק רק לאחר הגירושין. לטענתה, בזמן שהייתה נשואה, לא אירע ביניהם דבר. כשנה לאחר הגירושים נולד לאישה ולגבר ילד, והם ביקשו להינשא.

במהלך הבירור בבית הדין הרבני טען הגרוש, כי האישה זנתה תחתיו וכי הגבר שימש לה בעל, כולל יחסי אישות. בנוסף, הביא הגרוש בפני בית הדין הרבני צילומים של חוקר פרטי, על פיהם, התרועעה האישה עם הגבר עוד כשהיו נשואים. בעקבות עדות של אדם שראה את השניים ישנים ביחד, חזרה בה האישה והודתה, כי לנה עם הגבר, אך לא קיימה איתו יחסי אישות. בעקבות הדברים קבעו דייני בית הדין הרבני בנתניה, כי האישה אסורה על הגבר, ששימש, לכאורה, המאהב שלה.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים