דלג על המודעה

אישום: תקף אישה בשוק ופצע אותה קשה

הסתיימה חקירת הנתין האריתראי החשוד שתקף באכזריות אישה בנתניה ופצע אותה באורח קשה מאוד. הפרקליטות תגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים; מצבה של האישה קשה וקיים חשש לחייה

אישום: תקף אישה בשוק ופצע אותה קשה

צילום fotolia

בתאריך ה-16.10.18 בערב התקבל דיווח במשטרת ישראל על אישה פצועה, המוטלת, סמוך לשוק ברח’ שוהם בנתניה. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו באישה כשהיא במצב קשה מאוד ועם חבלת ראש. האישה פונתה על ידי מד”א לביה”ח בלינסון, עם חבלת ראש ובמצב קשה.

עם קבלת הדיווח נפתחה חקירה אינטנסיבית במשטרה וכבר למחרת, זיהו החוקרים במצלמות האבטחה חשוד במעשה.

החשוד, נתין אריתראי בן 31 מנתניה, אותר, נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה. על בגדיו כתמי דם אשר בהמשך התברר, כי הם תואמים לדמה של האישה. מהמשטרה נמסר, כי בסיומה של חקירה מאומצת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הצליחו חוקרי המשטרה לקשור את החשוד למעשה.

עוד נמסר, כי מהחקירה התברר, שהחשוד פגש באישה ומסיבה שאינה ברורה עדיין, הכה בה באבן וחבל בראשה באכזריות. האישה עדיין מאושפזת בביה”ח כשהיא מורדמת ומונשמת וקיים חשש ממשי לחייה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת ובדיון שהתקיים ביום רביעי האחרון הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ביחד עם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים