דלג על המודעה

אישום: שוטר ביצע מעשה מגונה בצעירה

כתב אישום בגין מעשה מגונה והטרדה מינית הוגש נגד שוטר מנתניה על ידי המחלקה לחקירות שוטרים; הנאשם חיבק צעירה ונגע בה תוך אמירת אמירות המתמקדות במיניותה

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה, באמצעות עו”ד בתיה קוליץ, הגישה לבית משפט השלום בכפר סבא כתב אישום נגד שוטר (45) מנתניה, בגין מעשה מגונה והטרדה מינית.

מכתב האישום עולה, כי בחודש אוגוסט 2014 קבע השוטר פגישה עסקית עם צעירה בנתניה. בשעת הפגישה הודיעה הצעירה לשוטר, כי היא ממתינה לו בבית קפה בקניון, אולם הוא ביקש לקיים את הפגישה בחדר הכושר שבבעלותו ושנמצא בביתו.

הצעירה הגיעה למכון הכושר ועם כניסתה משך הנאשם את ידה וניסה לחבק אותה. למרות רתיעתה המשיך הנאשם לחבק אותה, נגע בגופה וניסה לנשקה בניגוד לרצונה, כמו כן, הוא פנה אליה בהתייחסויות חוזרות המתמקדות במיניותה, גם לאחר שהראתה לו כי אינה מעוניינת.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם סימן לצעירה לשבת על אחד ממכשירי הכושר, כשהתיישבה, הצמיד את רגלו לרגליה. בהמשך תפס את ידיה ואמר לה: “אני חייב, חייב רגע”, ליטף את ידיה ואמר לה כי הוא מרגיש אנרגיות “שאין לו עם כל אחת”.

לאחר מספר אמירות מיניות אמרה הצעירה לנאשם שהיא חייבת לסיים את הפגישה ולעזוב את המקום, אולם בטרם עזיבתה סימן לה הנאשם לשבת על כדור פיזיו, עמד מאחוריה, הצמיד את פלג גופו התחתון אל גבה, הצמיד אותה אל רגלו והחל לעסות את צווארה וכתפיה.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם אף הכניס את ידיו מתחת לשמלתה ועיסה בין שדיה ומתחתיהן. הצעירה הזיזה את ידיו של הנאשם ממנה, אך ללא הועיל, הוא המשיך במעשיו ולחש באוזניה: “זה נעים לך?”. בשלב מסוים התרוממה הצעירה וביקשה ללכת. בטרם יצאה ממכון הכושר ניסה שוב הנאשם לחבקה.

 עשיתם כבר לייק לעמוד הפייסבוק החדש של נתניה און ליין – ksn? זה הזמן: נתניה און ליין – ksn מבית נתניה און ליין

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

  1. 0ופ*אנ!ש כל כאלב ביג’ יומו

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים