דלג על המודעה

אישום: רצח את אשתו ביריה בפניה

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד השוטר מסרשה וואסה בגין רצח אשתו בעת שבבית נכחו ילדיה בני ה-4 ו-7; בעקבות ויכוח בין בני הזוג ירה הנאשם באשתו בפניה

אישום: רצח את אשתו ביריה בפניה

צילום fotolia

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז לוד כתב אישום נגד השוטר מסרשה משה וואסה בגין רצח אשתו לפני כשבועיים בנתניה.

בתאריך ה- 14.10.18 בעת ששהה הנאשם בביתו עם המנוחה, ובעת שבבית נכחו גם ילדיה בני 4 ו- 7 של המנוחה וביתם המשותפת של השוטר והמנוחה בת כחודשיים, בין בני הזוג פרץ ויכוח מילולי שכלל קללות וצעקות.

מכתב האישום עולה, כי הנאשם, שהיה נסער, יצא מהבית על מנת להירגע. כשחזר מאוחר יותר, בעת שהילדים שהו במיטותיהם, פרץ שוב ויכוח בין בני הזוג. במהלך הוויכוח, הכה הנאשם את רעייתו אנגווץ בפניה. לאחר מכן לקח מכסה של מחבת והכה אותה בגבה. לאחר מכן בעט ברגלה, כתוצאה מכך נפלה אנגווץ ארצה ודיממה ברגלה. אנגווץ נגבה את רגלה קמה והתיישבה על כסא בפינת האוכל.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם הלך לחדר השינה, הוציא את נשקו מהארון, חזר לכיוונה של אנגווץ, דרך את הנשק וירה לעבר פניה יריה אחת. כתוצאה מהירי נגרם מותה של אנגווץ. הקליע חדר לעינה הימנית, עבר דרך הגולגולת למוח ויצא מהעורף.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים