דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

אישום: פרץ לדירות בבית אבות וגנב מקשישים

עם מעצרו של החשוד הצליחו חוקרי משטרת שדות לגבש ראיות נגד החשוד; בתוך מספר ימים הוגשו נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים

תושב קלנסוואה (45) נעצר בחשד שפרץ לדירה בבית אבות באזור השרון וגנב ממנה כסף מזומן ופריטים יקרי ערך.

בתחילת החודש התקבלה במשטרת שדות תלונה בגין פריצה שאירעה בדירה בבית אבות הממוקם בסמוך לנתניה. המתלוננים סיפרו שהמדירה נגנבו פריטים יקרי ערך וכן כסף מזומן.

שוטרי משטרת שדות פתחו בחקירה. במהלך החקירה עלה חשד, כי אדם שעבד במקום לפני כחצי שנה, מעורב בפריצות. בסיוע יחידת מג”ב “כפרית שרון” אותר החשוד ונעצר. בחיפוש בביתו נתפס רכוש רב החשוד כגנוב מפריצות שאירעו בבית האבות.

בנוסף נודע מהחקירה, כי ברשות החשוד היה מפתח, איתו נהג לפרוץ לדירות של דיירי בית האבות. עם תום החקירה הוגשו על ידי תביעות מחוז מרכז, כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בגין ארבע פריצות.

מפקד משטרת שדות, סנ”צ משה פינצי מסר, כי “אנו מייחסים חומרה רבה למבקשים לנצל פגיעותה של האוכלוסייה האמורה. פעלנו בנחישות על מנת להביא את החשוד לדין במהרה”.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים