אישום: ביצע עבירות מין קשות בצעירה

0
170
תמונת אילוסטרציה של אדם עם אזיקים
צילום fotolia

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד סובחי בדיר, בן 31 מכפר קאסם, בגין אינוס בנסיבות מחמירות, מעשה סדום בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכי משפט.

מכתב האישום, שהוגש בידי עו"ד איריס פיקר- סגל, עולה, כי בתאריך 26.8.17 ישבה צעירה על ספסל סמוך ל"קניון השרון" בנתניה, שתתה בירה והאזינה למוסיקה. באותה עת הגיע למקום הנאשם, ניגש אל המתלוננת והתפתחה ביניהם שיחה. הנאשם שכנע את הצעירה ללכת עמו לדירה בנתניה על מנת לתמוך בחברתו של שותפו לדירה אשר נעצר על ידי המשטרה. השניים הלכו לדירה, שם פגשו אחרים ויחד שתו משקאות אלכוהוליים.

בשלב מסוים החל הנאשם לגעת בגופה של המתלוננת, ומשהתנגדה לו הכה אותה בחוזקה באגרופיו בראשה, נשך וחנק אותה, הטיח ראשה בקיר וגרר אותה בכוח למיטתו תוך שהוא מושך בחוזקה בשערה, בעודה מתנגדת ונאבקת בו. בהמשך חסם הנאשם את פיה של המתלוננת וביצע בה עבירות מין תוך שימוש בכוח, חרף התנגדותה וצעקותיה "הצילו", עד שהתעלפה מעוצמת הכאב.

עוד עולה מכתב האישום, כי לאחר מספר שעות התעוררה המתלוננת למגע הנאשם בגופה. היא הצליחה לצאת מהמיטה, להתלבש חלקית ולצאת לרחוב יחפה ודם זב ממצחה. עוברי אורח בהם פגשה ברחוב הזעיקו אמבולנס שהובילה לבית החולים.

הנאשם שיצא אחרי המתלונן נמלט והסגיר את עצמו בשבוע שעבר. כתוצאה ממעשיו נגמרו לצעירה חבלות, נפיחויות ודימומים. בחקירתו טען הנאשם, כי יחסי המין היו בהסכמה ואילו הצעירה פגעה בעצמה ובו.

מהבקשה למעצר עד תום ההליכים עולה, כי הנאשם ריצה ארבעה מאסרים קודמים בעבירות אלימות ורכוש ולחובתו שש הרשעות קודמות ומאסר על תנאי בן 9 חודשים בכל עבירה של אלימות כלפי אדם

התובעת, סגנית בכירה בפרקליטות מחוז מרכז – פלילי, עו"ד פיקר-סגל, טענה בבקשה למעצר עד תום ההליכים, כי "נוכח חומרת מעשיו של המשיב, המסוכנות העולה ממנו, ביצוע עבירות המין באכזריות, חרף מאסר על תנאי המרחף מעל ראשו והחשש לשיבוש מהלכי משפט, סבורה המבקשת, כי אין בחלופת מעצר כדי לאיין את מסוכנותו. על כן מתבקש בית המשפט הנכבד להורות על המעצר של המשיב עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו".

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן