אודות מנחם (מני) אילוז

6
109

שמי מנחם (מני) אילוז נשוי פלוס שלושה ילדים. נולדתי בנתניה ואני בעל עסק בעיר. יחד עם חבריי הקמתי (מחדש) את התאחדות בעלי העסקים בנתניה, כדי להחזיר את הכבוד לבעלי העסקים בכל נתניה. לאחר שנבחרתי, אני  ומכהן כיו"ר ההתאחדות בעלי העסקים בנתניה. באמצעות הבלוג שלי בכוונתי לפעול לקידום העסקים ובעלי העסקים בעיר. אני אישית מאמין, שהקול שלנו, כמי שמשלמים אין-ספור מסי עירייה, גבוהים במיוחד, חייב להישמע – כיוון שעיר חזקה כלכלית נמדדת במסחר ובעסקים חזקים כלכלית!

6 תגובות

  1. סוף סוף יהיה לבעלי עסקים גוף ,שהתיחס לכול מה שנוגע לעסק שלהם . לא רק מנקודת המבט של הפקידות העירונית , אלה מתוך נציג של בעלי העסקים, שחי יום יום את נסיון ההישרדות היום יומי שלנו.

  2. בהצלחה. יש הרבה עבודה
    כמי שעבד איתך ומכיר אותך אני בטוח שתרענן את כל הפעילות של ההתאחדות ותפעל לקידום העסקים בנתניה

  3. מנחם, שיהיה המון בהצלחה; אין לי ספק שיש לך הרבה מה לתרום לשיח המוניציפלי בעיר, ולא רק מנקודת מבטם של הסוחרים.

  4. יישר כוח לעשייה הבלתי מתפשרת של התאחדות בעלי העסקים בנתניה בראשות מנחם אילוז . בסופו של דבר העשייה והצדק ינצחו. יש המון מה לשפר, ארנונה , שילוט,אגרות וקנסות לא מוצדקים, מצוקת חניה, זיהום האוויר שאנו נושמים,
    קרינה באיזורי תעשייה, העסקים קורסים תחת נטל המסים, עסקים שחשבו לפתוח עסק בנתניה עוזבים כיוון שלא לקחו בחשבון את חלם המסים בעיר, ויש עוד ועוד נושאים כאובים שאנו בהתאחדות נטפל בהם. הקול שלנו הוא הקול שלכם!

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן