דלג על המודעה

אדוני השוטר, ספיידרמן גנב לנו טלפון

מספר ילדים פנו לשוטר במהלך הפנינג פורים בנתניה וסיפרו לו שספיידרמן גנב לאחד מהם טלפון סלולרי; תוך דקות נעצר ספיידרמן כשהטלפון הסלולרי ברשותו

אדוני השוטר, ספיידרמן גנב לנו טלפון

צילום אילוסטרציה

ביום ראשון בשעות הבוקר התקיים הפנינג פורים במרכז נתניה. אלפים רבים של תושבי העיר מחופשים בילו בהפנינג. בניהם בילה ספיידרמן מסוים, אשר ככל הנראה, החליט להסב את מקצועו מסיוע לאנשים לגניבה.

בין החוגגים היו מספר ילדים, אשר קנו אוכל בדלפק לממכר מזון בסמוך לכיכר העצמאות. אחד מהם שכח את הטלפון הסלולרי שלו על הדלפק. כשפנו לחזור לקחת את המכשיר הבחינו הילדים בצעיר בתחפושת ספיידרמן, לוקח את הטלפון ומכניס אותו לכיסו.

הילדים פנו לאחד השוטרים שעסקו באבטחת האירוע וביקשו ממנו: “אדוני השוטר תעזור לנו, ספיידרמן גנב לנו את הטלפון”. השוטר נענה מיד לבקשתם ובעזרת חבריו איתרו תוך דקות את ספיידרמן החשוד.

מהמשטרה נמסר, כי במהלך חיפוש שביצעו השוטרים על גופו, נמצא מכשיר הטלפון הסלולרי של הילד. החשוד תושב נתניה בן 20 נלקח לתחנת משטרת נתניה לחקירה ובתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים. עוד נמסר, כי ההליך הפלילי נגדו נמשך.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים